KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235248
nr 1423 5248
Oidentifierad konstnär. Ej signerad Paris. Olja på duk, 61x50 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:22:49
500 kr